Archief concerten

De programma's van de concerten die reeds hebben plaatsgevonden blijven op deze website beschikbaar. Oudere programma's kunt u eventeel per e-mail aanvragen.

Archief 2020

15 september

Katja Pitelina (dwarsfluit), Anna Karpenko (piano)

1 september

Aleksandra Renska en Caroline Kang (cello)

21 augustus

Geerten van de Wetering, orgel

14 augustus

Jan Pieter Lanooy, orgel

7 augustus

Bert den Hertog, orgel

10 juli

GEANNULEERD IVM CORONA Geerten van de Wetering,orgel/harmonium; Karin Kuijper, piano en Elma Timmers, sopraan

16 juni

GEANNULEERD IVM CORONA Karin Kuijper & Janine de Leeuw (piano)

11 juni

LIVE STREAM: Matthijs Koene (panfluit) en Geerten van de Wetering (orgel)

2 juni

GEANNULEERD IVM CORONA The Hague String Trio: Justyna Briefjes (viool), Julia Dinerstein (altviool), Miriam Kirby (cello)

19 mei

GEANNULEERD IVM CORONA Klaas Trapman (piano)

5 mei

GEANNULEERD IVM CORONA Nobilium Brass: Hugo Santos (trombone), Carlos Cunha (trompet), Coen van den Bos (tuba), Oscar Moreno (hoorn), Valentin Fran?ois (trompet)

14 april

GEANNULEERD IVM CORONA Giardino Musicale: Eva Harmuthova (blokfluit/hobo), Elske Tinbergen (cello/basviool), Jerome Brodin (klavecimbel)

31 maart

GEANNULEERD IVM CORONA Pianoduo Beth & Flo: Elsbeth Remijn & Claudette Verhulst (piano)

17 maart

GEANNULEERD IVM CORONA Paul Eggen (viool)

3 maart

Ralph Rousseau Meulenbroeks (gamba)

18 februari

Hans Woudenberg (cello piccolo) & Geerten van de Wetering (orgel)

4 februari

Serena Jansen (zang) & Carla Bos (harp)

14 januari

Lucia Swarts (cello) & Gerard Wiegers (fagot)

Archief 2019

17 december

"Gouden Eeuw" concert: Ensemble Corona en Vocaal Ensemble Larynx: "Sancta Susanna"

3 december

Symphonie Atlantique: Edoardo Valorz, orgel; Rebecca Huber, viool; Evan Buttar, gamba

22 november

Trio Cortado: Hannah de Witte (fluit), Arthur Klaassens (althobo), Daniel Boeke (basklarinet) & Geerten van de Wetering (orgel)

19 november

Estehaagse Ensemble: Rachel Davies-Farr (barok dans), James Hewitt (barokviool), Xiangji Zeng (barokviool), Tomas Kardos (viool bas), Asako Ueda (theorbe)

5 november

Concerto Valiante: Erjan van der Velde (countertenor), Tomas Kardos (cello), Leonardo Valiante (klavecimbel)

15 oktober

Duo Ebano: Marco Danesi (klarinet), Paolo Gorini (piano)

1 oktober

Bob van der Ent (viool)

20 september

Geerten van de Wetering (orgel), Matthijs Koene (panfluit) en Kaspar Kroner (countertenor)

17 september

De Blauwe Lijster: Yvonne Rietbergen (blokfluit), Ayumi Matsuda (blokfluit), Henriette Wirth (barokharp)

3 september

Ciska Mertens (luit): 't spel der Luyten soet gesnaert

20 augustus

Geerten van de Wetering, orgel (Den Haag); Vrouwen in de muziek

6 augustus

Petra Veenswijk, orgel (Delft)

30 juli

Anna Karpenko, orgel (Den Haag)

19 juli

Bert den Hertog & Geerten van de Wetering (orgel); The Planets (Gustav Holst)

16 juli

Dorien Schouten, orgel (Edinburgh)

2 juli

Gonny van der Maten, orgel (Soest)

18 juni

Lucia Swarts, cello en Gerard Wiegers, fagot

4 juni

Karlijn Oost, blokfluit en barokhobo; Lena Rademann, viool; Amandine Menuge, cello; Talitha Witmer, theorbe en Mariano Boglioli, orgel

14 mei

GOUDEN EEUW CONCERT: HIERONYMUS ENSEMBLE: Tim Braithwaite, countertenor Jasper Dijkstra, tenor Hidde Kleikamp, bariton Andrew Hopper, bas/viola da gamba Balazs Toth, luit, theorbe, barokgitaar

30 april

The Counterpoints: Thomas Triesschijn, blokfluit; Matthea de Muynck, viool; Petr Hamouz, cello en Aljosja Mietus, klavecimbel

16 april

COPRARIO CONSORT: Esther Kronenburg, sopraan Juun Voorhoeve, gamba en barokgitaar Saartje Schrage, gamba en blokfluit

2 april

La Cappellaccia: Christien van 't Hof, sopraan Stephanie Gericke, mezzo-sopraan Pieter de Goede, tenor Gerard Smits, bas; mmv Wiebke Roterberg, cello en Geerten van de Wetering, kistorgel

19 maart

Ralph Rousseau Meulenbroeks, viola da gamba (Georg Aman ca. 1705)

5 maart

Klaas Trapman, piano

19 februari

Carlos Alfonso Nicolas Alonso en Carlos Leal Cardin, cello

5 februari

Arthur Klaassens, hobo

15 januari

The Hague String Trio: Justyna Briefjes, viool Julia Dinerstein, altviool Miriam Kirby, cello

1 januari

Geerten van de Wetering, orgel: Nieuwjaarsconcert

Archief 2018

18 december

Ensemble Rossignol: Alice Gort-Switynk, zang/blokfluit en Elly van Munster, theorbe

7 december

Vokaal ensemble Vox-Avis uit Oldenburg o.l.v. Elisabeth Reda en Tammo Wilken m.m.v. Geerten van de Wetering (Den Haag), orgel en Gijs Burger, organist Schuke-Reda orgel te Mulheim Inleiding vanaf 19:45 !

4 december

Pianoduo Beth & Flo: Elsbet Remijn & Claudette Verhulst

20 november

Ensemble Windstreken: Pieter de Mast, saxofoon/fluit en Sebastiaan van Delft, orgel

9 november

Geerten van de Wetering, orgel Cd presentatie en concert rond 100 jaar einde WO 1

6 november

Paul Eggen, viool en Marsha Malenko, piano

16 oktober

Giardino Musicale: Marit Darlang, blokfluit/fagot; Elske Tinbergen, barokcello/basviool en Jerome Brodin, klavecimbel

2 oktober

Concerto Valiante: Leonardo Valiante, klavecimbel; James Hewitt, viool; Xiangji Zeng, viool en Amandine Menuge, cello

18 september

Duo Albarus: Martin Grudaj, cello en Elena Malinova, piano

4 september

Concordi Musici: Leonard Kwon, blokfluit; Edoardo Valorz, orgel

28 augustus

Geerten van de Wetering, orgel (Den Haag)

14 augustus

Dariusz Bakowski-Kois, orgel (Krakau)

31 juli

Henk G. van Putten, orgel (Kapelle)

17 juli

Kees van Eersel (Kloetinge)

3 juli

Geerten Liefting (Woerden)

19 juni

Elise van der Wel (barokviool) en Anne-Linde Visser (piccolo cello)

5 juni

Carien de Bakker, viool; Camillo Cabassi, cello en Duco Burgers, piano

15 mei

Karin Kuijper & Janine de Leeuw (piano)

1 mei

Shuhei Takezawa, violoncello; Sydney ZumMallen, cello en Punto Bawano, boogluit

17 april

The Hague String Trio - Justyna Briefjes (viool), Julia Dinerstein (altviool) en Miriam Kirby (cello)

13 april

Geerten van de Wetering (orgel): Muziek & Poezie

3 april

Klaas Trapman (piano)

20 maart

Geerten van de Wetering (orgel)

6 maart

Rosanne van Bers (fluit) & Arjan Veen (orgel)

20 februari

Ensemble Kokako: Alwin de Vries (fluit), Anja van Dooren (klarinet) en Josje Lodder (piano)

6 februari

Cutting Edge - Fanni Szekely (fluit) & Balazs Toth (theorbe)

16 januari

Lucia Swarts (cello) & Gerard Wiegers (fagot)

2 januari

Geerten van de Wetering, orgel Nieuwjaarspauzeconcert

Archief 2017

5 december

Bruch Trio - Paul Eggen (viool), Paul Kaiser (klarinet) en Patrick Hopper (piano)

14 november

Ralph Rousseau Meulenbroeks, viola da gamba

3 november

Harmen Trimp & Geerten van de Wetering (orgel); Mayke van Veldhuizen, Sherise Strang & Debora Regoli (dans); Matthijs van der Moolen (trombone)

31 oktober

Sylvain Dessane, altviool Sander Lekkerkerk, piano

17 oktober

Lidia Ksiazkiewicz, orgel/piano

6 oktober

Geerten van de Wetering (orgel), Gonny van der Maten (voordracht) m.m.v. Koperblazers 'Amici della Musica' o.l.v. Frank de Groot

3 oktober

CONCERTO VALIANTE Aleksan Chobanov, countertenor; Tomasz Plusa, barokviool; Carlos Nicolas Alonso, barokcello; Leonardo Valiante, klavecimbel

19 september

Duo Rosemont - Hilde van Ruymbeke (sopraan) en Elly van Munster (romantisch gitaar)

5 september

James Oesi, contrabas

29 augustus

Geerten van de Wetering (Den Haag), orgel

15 augustus

Sander van den Houten (Kampen en Den Haag), orgel

1 augustus

Darko Pleli (Wenen), orgel

18 juli

Marcel van Westen (Aken), orgel

4 juli

Wim Loef, orgel, (Den Haag)

20 juni

Maris Kwartet: Dana Mihailescu (viool), Brigitte Rebel (viool), Hedwig Smulders (altviool), Frank de Gee (cello)

6 juni

Klaas Trapman (piano)

16 mei

Lucia Swarts (cello)

12 mei

Geerten van de Wetering (orgel) i.s.m. Festival 'Dag in de Branding'

2 mei

Trio Cortado: Hannah de Witte (fluit), Arthur Klaassens (hobo), Jasper Grijpink (klarinet)

18 april

Ralph Rousseau Meulenbroeks (gamba)

4 april

Duo Albarus: Martin Grudaj (cello), Elena Malinova (piano)

14 maart

Pablo Moreno Camacho (piano)

28 februari

Serena Jansen (zang), Eke Simons (piano)

14 februari

Jonathon Adams (bariton), Matthea de Muynck (viool), Evan Buttar, (viola da gamba) en Machiko Suto, (kistorgel)

31 januari

Karin Kuijper & Janine de Leeuw (piano)

17 januari

Driekwartplus: Noor van de Wetering (hobo), Esther Damsma - in 't Groen (viool), Irma Haverkamp (altviool), Winde Reijnders (cello)

3 januari

Geerten van de Wetering (orgel) Nieuwjaarspauzeconcert

Archief 2016

20 december

Haags Trio Alouette: Maria voor 't Hekke (mezzosopraan), Helene Michielsen (fluit), Sylvia Wessels (piano)

6 december

Paul Eggen (viool), Patrick Hopper (piano)

18 november

Geerten van de Wetering m.m.v. Residentie Kamerkoor o.l.v. Jos Vermunt

15 november

Jasmijn Burger (viool), Sonja Schravesande (viool), Ursula Skaug (altviool), Julia van Leeuwen (cello)

1 november

Piu Corde Agnieszka Papierska (viool), Liene Madern-Stradina (fortepiano)

18 oktober

Concerto Valiante: Mattias Pavlous (countertenor), Tomasz Plusa (viool), Michael Tweed Kent (cello), Leonardo Valiante (klavecimbel)

4 oktober

Trio Black Intention Sascha Mommertz, Lydia Nagel, Yvonne Rietbergen (blokfluiten)

20 september

Duo Cicogna: Stephanie Gericke (mezzosopraan), Akemi Alink (piano)

6 september

GEEN PAUZECONCERT OP 7 SEPTEMBER !!!!

30 augustus

Geerten van de Wetering, orgel (Den Haag)

16 augustus

Willeke Smits, orgel (Utrecht)

2 augustus

Willem Hormann, orgel (Den Bosch)

19 juli

Stefan Donner, orgel (Wenen)

5 juli

Arjan de Vos, orgel (Den Haag)

14 juni

Collegium Musicum Den Haag: Ines d'Avena (blokfluit), Sara DeCorso (barokviool), Rebecca Rosen (barokcello), Claudio Ribeiro (klavecimbel)

31 mei

The Early Byrds Consort: Gerrieke van Dam (blokfluit), Tim Veldman (blokfluit), Teun Wisse (blokfluit)

17 mei

Paul Eggen (viool), Patrick Hopper (piano)

3 mei

Duo Albarus: Martin Grudaj (cello), Elena Malinova (piano)

19 april

Klaas Trapman (piano)

8 april

Jubileum concert: Geerten van de Wetering en Jan Hage (orgel)

5 april

Trio Cortado: Hannah de Witte (fluit), Arthur Klaassens (hobo), Jasper Grijpink (klarinet)

15 maart

Leonard Kwon, blokfluit Edoardo Valorz, clavecimbel Josep Casadella, barok fagot

1 maart

Duo Merel Merula: Serena Jansen (zang), Regina Albanez (theorbe, barokgitaar)

16 februari

Trio Escapada: Emma Breedveld (viool), Bence Huszar (cello), Sebastiaan van Delft (piano, Indiaas harmonium)

2 februari

Ensemble Kokako: Anja van Dooren (klarinet), Alwin de Vries (fluit), Josje Lodder (piano)

19 januari

Robert de Bree (blokfluiten)

5 januari

Geerten van de Wetering (orgel)

Archief 2015

15 december

La Cappellaccia: Christien van 't Hof (sopraan), Stephanie Gericke (mezzosopraan), Pieter de Goede (tenor), Gerard Smits (bas)

1 december

Dutch Art Works Ensemble: Hanna Lindeijer (barokhobo), Femke Huizinga (barokviool), Kim Stockx (barokfagot), Edoardo Valorz, orgel

20 november

Geerten van de Wetering en Harmen Trimp, orgel m.m.v. ensemble Amici della Musica o.l.v. Frank de Groot

17 november

Cristel De Meulder (sopraan) Jan van Mol (orgel)

6 november

Geerten van de Wetering en Harmen Trimp, orgel m.m.v. Elma Timmers, sopraan

3 november

Driekwartplus: Noor van de Wetering (hobo), Esther Damsma (viool), Martijn Plomp (altviool), Winde Reijnders (cello)

20 oktober

Duo Verso: Matthijs Koene (panfluit), Stefan Gerritsen (gitaar)

6 oktober

Barokensemble o.l.v. Leonardo Valiante, Mariana Pimenta (sopraan)

29 september

JUBILEUM PAUZECONCERT 30 JAAR SKK: Ralph Rousseau Meulenbroeks, viola da gamba; Karin Kuijper en Janine de Leeuw, piano; Geerten van de Wetering, orgel en Elma Timmers, sopraan.

15 september

Symphonie Atlantique i.h.k.v. festival Mozart in Den Haag

11 september

Geerten van de Wetering, orgel i.h.k.v. festival Mozart in Den Haag

1 september

Carlos Leal, cello solo, Ines Salinas cello

18 augustus

Geerten van de Wetering, orgel (Den Haag)

4 augustus

Andreas Meisner, orgel (Altenberg)

28 juli

Stephan van de Wijgert, orgel (Amsterdam)

14 juli

Ines Schuttengruber, orgel (Wenen)

30 juni

Jaco van Leeuwen, orgel (Noordwijk)

16 juni

The Early Byrds Consort:Gerrieke van Dam (blokfluit), Tim Veldman (blokfluit), Teun Wisse (blokfluit)

12 juni

Kamerkoor Ad Parnassum o.l.v. Anthony Zielhorst m.m.v. Geerten van de Wetering (orgel)

2 juni

Trio Ligno, Liane Kuipers, fluit; Ties Kemper, klarinet en Gert Verrydt, tenor saxofoon

19 mei

Frans Brekelmans (gitaar)

5 mei

Ives Ensemble: Emma Breedveld (viool), Josje ter Haar (viool), Ruben Sanderse (altviool), Job ter Haar (cello)

14 april

Scaramuccia: Javier Lupianez (viool), Ines Salinas (cello), Guilio Quirici (theorbe & barokgitaar)

31 maart

Nathalie Mees (sopraan) en Henk Mak van Dijk (piano)

17 maart

Klaas Trapman (piano)

3 maart

Seika Kawaguchi (sopraan), Masakazu Yamamoto (piano)

17 februari

Karin Vogelaar (zang), Geerten van de Wetering (orgel)

3 februari

Concerto da Camera: Nadine Henrichs (barokviool), Thomas Triesschijn (blokfluit), Nicholas Emmerson (zink), Alon Portal (viola da gamba), Maciej Wierzcholowski (klavecimbel)

20 januari

Patrick Hopper, piano en Paul Eggen , viool

6 januari

Geerten van de Wetering (orgel)

Archief 2014

16 december

Ralph Rousseau Meulenbroeks (viola da gamba)

2 december

Camerata Delft: Leonore Engelbrecht (sopraan), Imre Rolleman (fluit) en Andrew Clark (orgel)

18 november

Trio Cortado: Hannah de Witte (fluit), Arthur Klaassens (hobo), Jasper Grijpink (klarinet)

7 november

Geerten van de Wetering, orgel en Jeroen van der Wel, viool

4 november

Dutch Art Works: Femke Huizinga (barokviool), Hanna Lindeijer (barokhobo), Kim Stockx (barokfagot), Petr Hamouz (barokcello), Anthony Abouhamad (klavecimbel)

14 oktober

Kamerorkest Symphony Atlantique

30 september

Karin Kuijper & Janine de Leeuw (piano vierhandig)

19 september

Geerten van de Wetering, orgel m.m.v. Aurelie Cayla, Yvan Dubreuil en Valentina Scaglia (dans), Cora Bos-Kroese (choreografie)

16 september

Barokensemble o.l.v. Leonardo Valiante, Mattias Pavlous, countertenor

2 september

Duo Cicogna: Stephanie Gericke, mezzosopraan en Akemi Alink, piano

19 augustus

Geerten van de Wetering, orgel (Den Haag)

5 augustus

Johan Hermans, orgel, Hasselt

15 juli

Theo Visser, orgel (Leiden)

1 juli

Matthias Havinga,orgel (Amsterdam)

17 juni

COLLEGIUM MUSICUM Den Haag

13 juni

Geerten van de Wetering. orgel

3 juni

Paul Eggen (viool), Patrick Hopper (piano)

20 mei

Itay Bainer (gitaar)

6 mei

Maria Sanchez Ramirez en Elske Tinberegen, barokcello; Edordo Valorz, orgel en klavecimbel

15 april

Klaas Trapman (piano)

1 april

Elma Timmers (sopraan), Geerten van de Wetering (orgel)

18 maart

FIDESSA KWARTET Ana Matias Pires en Matthea de Muynck (viool), Mirjam Vos (altviool), Ilse te Wies (cello)

4 maart

Concordi Musici: Leonard Kwon (blokfluit), Rebecca Huber (viool), Ji-Yun Kang (viola da gamba), Edoardo Valorz (klavecimbel)

18 februari

Serena Jansen (zang), Patrick Hopper (piano)

4 februari

Javier Lupiáñez Ruiz (viool) Leonardo Valiante (klavecimbel)

28 januari

Trio Cortado: Hannah de Witte (fluit), Arthur Klaassens (hobo), Jasper Grijpink (klarinet)

14 januari

Quirinusensemble: Maria voor 't Hekke (mezzosopraan), Helene Michielsen (traverso), Ernst Stolz (viola da gamba), Earl Christy (theorbe)

Archief 2013

17 december

Jacek Kurzydło, barok viool; Kim Stockx, dulciaan en João Rival, kistorgel

3 december

Jeroen van der Wel (viool), Geerten van de Wetering (orgel)

19 november

Duo Heemsbergen & Van Jaarsveld: Nicole van Jaarsveld (klarinet), Angélique Heemsbergen (piano)

5 november

Huygens Duo: Leonore van Sloten (mezzosopraan), Arjen Verhage (luit)

1 november

Geerten van de Wetering, orgel Amici della Musica o.l.v. Frank de Groot

15 oktober

Ensemble Windstreken: Pieter de Mast (saxofoon, fluit), Sebastiaan van Delft (orgel)

1 oktober

Karin Kuijper en Janine de Leeuw (piano vierhandig)

20 september

Geerten van de Wetering, orgel

17 september

Maria Valdmaa (sopraan), Ursula Danielewicz (pianoforte)

3 september

Scroll Ensemble: James Hewitt (barokviool), Florencia Bardavid Hoecker (viola da gamba), Robert de Bree (blokfluit), Iason Marmaras (klavecimbel)

20 augustus

Geerten van de Wetering, orgel (Den Haag)

6 augustus

Tobias Horn, orgel (Stuttgart)

30 juli

Kees van Eersel, orgel (Kloetinge)

16 juli

Hugo Bakker, orgel (Zaltbommel)

2 juli

Jos van der Kooy, orgel (Haarlem, Amsterdam)

18 juni

Haags Saxofoonkwartet Heiko Geerts (sopraansaxofoon), Femke Steketee (altsaxofoon), Daan van Koppen (tenorsaxofoon), Erik-Jan de With (baritonsaxofoon)

14 juni

Geerten van de Wetering, orgel

4 juni

COLLEGIUM MUSICUM Den Haag: Inês d'Avena, Susanne Dick (blokfluiten), Rebecca Rosen (cello), Claudio Ribeiro (klavecimbel)

28 mei

Ere Lievonen en Tullia Melandri (fortepiano)

14 mei

Merel Merula: Serena Jansen (sopraan), Regina Albanez (luit/gitaar)

30 april

Klaas Trapman (piano)

26 april

EXTRA Pauzeconcert: Wit-Russisch kamerkoor Polifonica o.l.v. Nikolai Kashuro

16 april

Fidessa Kwartet: Matthea de Muynck (1e viool); Elise van der Wel (viool); Mirjam Vos (altviool); Ilse te Wies (cello)

2 april

Elma Timmers-Dekker (sopraan), Geerten van de Wetering (orgel)

19 maart

Trio Cortado Arthur Klaasens (hobo), Jasper Grijpink (klarinet), Hannah de Witte (fluit)

5 maart

LOTUS. Inês d'Avena (blokfluit), Claudio Ribeiro (klavecimbel), Isabel Favilla (barokfagot)

19 februari

Paul Eggen (viool) en Patrick Hopper (piano)

5 februari

María Sánchez (cello) en Jörn Boysen (orgel)

29 januari

Meriam de Korte (mezzo-sopraan), Willeke Smits (orgel)

15 januari

Ensemble Fortuna: Hilde Van Ruymbeke (sopraan), Christopher Kale (tenor), Elly van Munster (plectrumluit), Cassandra Luckhardt (vielle) en Jacqueline Dubach (consortfluiten en artistieke leiding)

1 januari

Geerten van de Wetering (orgel)

Archief 2012

18 december

Concordi Musici Leonard Kwon (blokfluit), Josep Casadellà (fagot), Cristian Gutiérrez (barokgitaar), Edoardo Valorz (klavecimbel)

4 december

Trio Ligno. Liane Kuipers (fluit), Ties Kemper (klarinet), Gert Verrydt (saxofoon)

20 november

Ensemble Kokako, Alwin de Vries (fluit), Anja van Dooren (klarinet), Josje Lodder (piano)

6 november

Leonard Kwon (blokfluit)

2 november

Geerten van de Wetering, orgel

30 oktober

Carel ter Linden (tenor) Jaap ter Linden (cello) Yiong van Walsum-Lim (piano)

16 oktober

Ralph Rousseau Meulenbroeks (viola da gamba)

2 oktober

Ensemble La Villanesca, Enrique Gómez-Cabrero Fernández (barokviool), Javier Lupiáñez, (barokviool), Kim Stockx (dulciaan), Edoardo Valorz (orgel)

18 september

Duo Amarantis, Maureen Wong (piano), Mariana Hutchinson Siemers (viool)

14 september

Bert van de Wetering, bas/bariton; Geerten van de Wetering, orgel

4 september

Ensemble La Cappellaccia, Christien van 't Hof (sopraan), Stephanie Gericke (mezzosopraan), Pieter de Goede (tenor), Gerard Smits (bas)

28 augustus

Jan Hage (orgel) Utrecht

14 augustus

Eric Quist (orgel) Tholen

31 juli

Geerten van de Wetering, orgel

20 juli

Nederlands Strijkers Gilde o.l.v. Frank de Groot en Geerten van de Wetering (orgel)

17 juli

Karl Maureen, München: orgel

3 juli

Henk G. van Putten, Kapelle: orgel

19 juni

Eco de Indias. Bea Lafont, zang; Roberto Bando, traverso; Jacek Kurzydło, barokviool; Florencia Bardavid Hoecker, viola da gamba; Giulio Quirici, barokgitaar; Edoardo Valorz, klavecimbel

15 juni

Geerten van de Wetering, orgel

5 juni

Blanka Mester, sopraan; Peter Tabori, barokhobo; Gergö Farkas, barokfagot en Petra Somlai, klavecimbel

29 mei

John Ma, viool en Chris Berensen, orgel

15 mei

Ensemble Concerto da Camera Agnieszka Papierska en Agnieszka Osiecka, barokviool ; Marek Szymanski, barokcello, Maciej Wierzcholowski, klavecimbel

1 mei

Miriam Kötter, tenor saxofoon; Harmke Seinen, alt saxofoon; Michael Jamieson, sopraan saxofoon; Lukas Stappenbeck, bariton saxofoon

17 april

Schifanoia*: Isabel Favilla en Inês d'Avena, blokfluiten

3 april

Ensemble Leonardo Valiante: Michal Bitan, sopraan; Paulina Ptak, cello; Francisco Javier Lupiáñez, (barok) viool; Leonardo Valiante, klavecimbel

20 maart

Karin Vogelaar, sopraan; Jan Hage, orgel

6 maart

Aulos Consort: John Groeneveld, hobo; Anne-Marie van Mierlo, hobo en engelse hoorn; Victor Kruis, hobo d'amore; Lieselot Toorop, fagot; Cécile Bogaerts, klavecimbel; Saskia List, fluit en Anne-Marie van de Grint, viool

28 februari

COLLEGIUM MUSICUM Den Haag: Inês d'Avena, blokfluit; Kayo Saito, viool; Peter Tabori, hobo; Rebecca Rosen, cello; Claudio Ribeiro, klavecimbel

14 februari

Me La Amargates Tu. Esteban Manzano, tenor; Doret Florentin, blokfluit; Tulio Rondon, viola da gamba; Sarah Ridy, barokharp; Juan Martinez, slagwerk ; Christian Gutierrez, barokgitaar

31 januari

Ensemble Farinelli’s Ground: John Ma, Emily Dupere, viool; Jonathan den Herder, cello; Chris Berensen, clavecimbel

17 januari

Elske Tinbergen, cello; Jörn Boysen, orgel

3 januari

Geerten van de Wetering, orgel

Archief 2011

20 december

Paul Eggen, viool

6 december

Isabel Delemarre, sopraan en Jan Hage, orgel

29 november

Ensemble Teatro alla moda. Lilia Slavny, barokviool; Benny Aghassi, dulciaan; Regina Albanez, luit; Cvetanka Sozovska, orgel.

15 november

Jan Hage, orgel

11 november

Jan Hage, orgel m.m.v. Arjan de Vos

1 november

Koos Sekreve, bas; Paulina Ptak, cello; Leonardo Valiante, klavecimbel

18 oktober

Trio Barcarola: Mirjam Wesselink de Barrientos, sopraan; Michael Benedik, gitaar; Gabriel Barbalau, contrabas

4 oktober

Carel ter Linden, tenor; Jaap ter Linden, cello; Yiong van Walsum-Lim, piano

20 september

Senda. Martine Bauhuis, fluit; Niels Ottink, gitaar

16 september

Jan Hage, orgel; Anton Weeren, trompet

6 september

Ensemble Camerata Delft. Leonore Engelbrecht, sopraan; Douwe van der Meulen, hobo; Lotte Beukman, cello; Elly van Munster, theorbe

30 augustus

Jan Hage, Utrecht

16 augustus

Frank Heye, Gent

2 augustus

Theo Teunissen, Utrecht

19 juli

Ton van Eck, Haarlem

5 juli

Kees van Eersel, Kloetinge

28 juni

Ensemble Rossignol: Alice Gort-Switynk, blokfluit; Elly van Munster, luit

17 juni

Jan Hage, Utrecht; cd presentatie Jéhan Alain

14 juni

Michaela Riener, sopraan; John Ma, Erin Chen, viool; Zdenka Prochazkova, altviool; Anton Baba, cello

31 mei

Jan Hage, orgel

17 mei

John Ma, Rie Kimura, viool; Robert Smith, gamba; Earl Christy, luit, theorbe

3 mei

Inês d'Avena, blokfluit; Isabel Favilla, blokfluit en dulciaan; Claudio Ribeiro, orgel

19 april

Ivanka Neeleman, Freek Borstlap, viola da gamba en Cvetanka Sozovska, orgel

5 april

Earl Christy, luit

29 maart

COLLEGIUM MUSICUM Den Haag: Inês d'Avena, blokfluit; Aira Maria Lehtipuu, barokviool; Rebecca Rosen, cello en Claudio Ribeiro, klavecimbel

15 maart

Duo Fiselier-Buijnsters: Nicole Fiselier, sopraan; Martijn Buijnsters, gitaar

1 maart

Papageno ensemble: Peter Tabori, hobo; Marie Ross, klarinet; Rogier Hendrikx, natuurhoorn; Tomasz Wesolowski, fagot; Leonardo Miucci, fortepiano

15 februari

Ensemble Il Sussurro: Amanda Markwick, fluit; Gerard van Vuuren, klavecimbel

1 februari

Ralph Rousseau Meulenbroeks, viola da gamba

18 januari

Ensemble Quirinus: Maria voor 't Hekke, mezzo sopraan; Helene Michielsen, traverso; Wiebke Roterberg, cello; Earl Christy, luit en Ernst Stolz, viola da gamba

4 januari

Apollo ensemble: Thomas Oltheten, fagot; Marion Boshuizen, fortepiano

Archief 2010

14 december

Stephanie Gericke, mezzosopraan; Marek Szymansky, cello en Leonardo Valiante, klavecimbel

30 november

Ensemble Soluna: Yvonne Rietbergen, blokfluiten Gerard de Wit, orgel

16 november

Ensemble La Chartreuse de Valbonne: Sigurd van Lommel, altus; Jelma van Amersfoort, gitaar

2 november

Laura Palomar Salvador en Alberto Trujillo Teruel, fluiten

19 oktober

Ensemble Kokako Miriam de Zwart, fluit; Jorg Verhoeven, klarinet; Josje Lodder, piano

5 oktober

Carel ter Linden, tenor; Jaap ter Linden, cello; Yiong van Walsum - Lim, piano

28 september

Shandiz ensemble: Mehrnaz Salehi, zang; Hamid Tabatabaei, piano; Imre Keblusek, cello

14 september

Adrian Tully, saxofoon

3 september

JUBILEUM CONCERT: Jan Hage, orgel en Anton Weeren, trompet en Leontien Kröner - van Selms, fluit; GRATIS

31 augustus

Regina Ederveen, harp

17 augustus

Jan Hage (Den Haag), orgel

3 augustus

Ines Maidre (Bergen, Noorwegen), orgel

20 juli

Henk G. van Putten (Kapelle), orgel

6 juli

Rien Balkenende (Middelburg), orgel

29 juni

Jan Hage, orgel

15 juni

Lotus. Inês d'Avena, blokfluit; Claudio Ribeiro, klavecimbel

4 juni

Jan Hage orgelconcert met video presentatie

1 juni

Karin Vogelaar, sopraan; Jan Hage, orgel

18 mei

Catch As Catch Can. Clare Beesley, Melody Yeomans, Giannantonio Ippolito, renaissance-fluiten; Sarah Ridy, harp

4 mei

Dionysus Consort: Takeshi Sudo, viola da gamba; Israel Castillo, viola da gamba; Patrycja Domagalska, spinet

30 april

Jan Hage orgelconcert met video presentatie

20 april

Blaes-tuigh: Sonja Gruys, Brechtje Roos, Hilde de Wolf, blokfluiten

6 april

Trio Solare. Sarah Aßmann, klassieke hobo; Marco Lo Cicero, Weense viool; Simone Laghi, viool

30 maart

Timothy Dowling, trombone; Jan Hage, orgel

16 maart

Black Intention. Ayumi Matsuda, Sascha Mommertz, Yvonne Rietbergen, blokfluiten

2 maart

EnAccord Strijkkwartet. Ilka van der Plas, viool; Helena Druwé, viool; Rosalinde Kluck, altviool; Mette Seidel, cello

16 februari

Hester Groenleer, blokfluit en Matthias Havinga, orgel

2 februari

Ralph Rousseau Meulenbroeks, viola da gamba

19 januari

Nova Silesia. Lilia Slavny, barokviool; Jan Cizmar, luit; Florencia Bardavid Hoecker, Ania Katynska, Takeshi Sudo, viola da gamba en Cvetanka Sozovska, orgel

5 januari

Farnelli's Ground: Ania Katynska, barokcello; Marcin Swiatkiewicz, klavecimbel; John Ma, viool

Archief 2009

15 december

Quirinus Ensemble. Maria voor 't Hekke, sopraan; Ernst Stolz, viola da gamba; Helene Michielsen, fluit; Antonia Groeneveld, klavecimbel

1 december

Collegium Musicum Den Haag: Inês d'Avena, blokfluit; Rebecca Rosen, cello; Claudio Ribeiro, klavecimbel

17 november

Me La Amargates Tu. Esteban Manzano, tenor; Doret Florentin, blokfluit; Tulio Rondon, viola da gamba; Sarah Ridy, barokharp; Juan Martinez, slagwerk en Christian Gutiérrez, barokgitaar

6 november

Jan Hage, orgel met videopresentatie

3 november

Schifanoia. Inês d'Avena, Isabel Favilla, blokfluiten

20 oktober

Cuerdas Vocales. Hannie Slingerland, sopraan; Leon de Kroes, gitaar

6 oktober

Carel ter Linden, tenor; Jaap ter Linden, cello; Jan Hage, orgel

29 september

Trio Papyan. Elena Vyaznikova, fluit; Nare Payan, piano; Leonard Besseling, cello

18 september

Jan Hage, orgel met videopresentatie

15 september

Agnieszka Oszanca, barokcello

1 september

The Royal Wind Players o.l.v. Marie Ross. Allison Smith, Dorota Gorlow, hobo; Marie Ross, Nahoko Mitsue, clarinet; Misha Sporck, Rogier Hendrikx, hoorn; , Aurea Dominguez Moreno, fagot; Tomoki Sumiya, contrabass; Met medewerking van Reut Shabi, sopraan and David Greco, bariton

18 augustus

Nicoleta Paraschivescu (Basel), orgel

4 augustus

Aarnoud de Groen (Den Haag), orgel

28 juli

Olivier Salandini (Nice), orgel

14 juli

Margarita Schablowskaja (St. Petersburg/Lübeck), orgel

30 juni

Ronald de Jong (Zoetermeer), orgel

16 juni

Pieter de Mast, sopraansaxofoon/fluiten, Sebastiaan van Delft, orgel/kistorgel

5 juni

Leo van Doeselaar, orgel met videopresentatie

2 juni

Lotus: Inês d'Avena (blokfluit) en Claudio Ribeiro (klavecimbel)

19 mei

Dionysus Consort:Takeshi Sudo en Catherine Bahn (viola di gamba) en Patrycja Domalgalska, klavecimbel

5 mei

Schifanoia: Isabel Favilla en Inês d'Avena, blokfluiten

28 april

Vera Kool, harp; Egbert Jan Louwerse, fluit

14 april

Tritonus Strijktrio: Myrte van Westerop (viool), Ruben Sanderse (altviool) en Jos Teeken (cello). Met medewerking van Wendy Roobol (sopraan), Lester Lardenoye (countertenor) en Jan Willem Schaafsma (tenor)

31 maart

Mislav Rezic, gitaar

17 maart

Soluna. Yvonne Rietbergen (blokfluiten), Helmut Riebl (barokviool), Agnieszka Oszanca (barokcello) en Emi Matsumoto (orgel)

3 maart

Elena Vyaznikova, dwarsfluit en Kresimir Bedek, gitaar

17 februari

Maris Kwartet. Ine Sinnige, klarinet; Dana Mihailescu, viool; Brigitte Rebel, viool; Hedwig Smulders, altviool; Frank de Gee, cello

3 februari

Antigoni Tsalla, fluit; Mislav Rezic, gitaar

20 januari

Rubato Appassionato. Antonia Tejeda, blokfluit; Eyal Streett, barokfagot; Sasha Agranov, barokcello

6 januari

Jan Hage, orgel

Archief 2008

16 december

Dionysus Consort: Takeshi Sudo, Israel Castillo, viola da gamba

2 december

Paul Eggen, viool

18 november

Gregor Schulenburg, fluit; José Garcia, percussie

14 november

Jan Hage, orgel met videopresentatie

4 november

Eveline Juten, zang/luit

28 oktober

Ensemble Les Gracias: Tami Krausz, traverso; Lilia Slavny, viool; Cvetanka Sozovska, klavecimbel

14 oktober

Zimbello. Nelleke ter Berg, gitaar; Brechtje Roos, blokfluiten; Martine Sikkenk, mandoline

3 oktober

Cor Ardesch (Dordrecht), Jan Hage, orgel

30 september

Ralph Meulenbroeks, viola da gamba

16 september

Victoria Nair Price, blokfluit; Patrycja Domagalska, klavecimbel

2 september

Jeroen van der Wel, viool

19 augustus

Tobias Horn (Duitsland), orgel

5 augustus

Jan Hage (Den Haag), orgel

29 juli

Aarnoud de Groen (Den Haag), orgel

15 juli

Karl Maureen (München), orgel

1 juli

Susanna Veerman (Amsterdam), orgel

17 juni

Michiyo Arai, fluit en Sungyun Cho, clavecimbel

3 juni

Karin Vogelaar sopraan; Jan Hage, orgel

9 mei

Jan Hage (Den Haag), orgel

6 mei

Sophie Ardiet, Delphine Leroy, barokfluit

15 april

Margot Kalse, mezzosopraan; Elly van Munster, luit

1 april

Me La Amargates Tu

18 maart

Jeroen van der Wel (viool)

4 maart

Gregor Schulenburg (fluit), Mislav Rezic (gitaar), Frank Zielhorst (altviool) en Adrien Chosson (cello)

19 februari

Giuliani Trio

5 februari

Dolce Pratica

29 januari

Duo ExTempore

15 januari

Duo G&T (Sonja Gruys; Helen Thomson)

Archief 2007

18 december

Ralph Meulenbroeks, viola da gamba

4 december

Rubato Appassionato (Antonia Tejeda, blokfluit; Eyal Streett, barokfagot; Sasha Agranov, barokcello)

30 november

Jan Hage, orgel; Anton Weeren, trompet

6 november

Fernando Riscado Cordas, gitaar

30 oktober

Carel ter Linden, tenor; Jaap ter Linden, cello; Jan Hage, orgel

2 oktober

Paul Eggen, viool

18 september

Tritonus Strijktrio (Myrte van Westerop, viool; Ruben Sanderse, altviool; Jos Teeken, cello)

4 september

Duo Fiselier-Buijnsters (Nicole Fiselier, sopraan; Martijn Buijnsters, gitaar)

28 augustus

Jeroen van Gessel (Utrecht)

14 augustus

Jan Hage (Den Haag)

31 juli

Aarnoud de Groen (Den Haag)

17 juli

Richard Ram (Den Haag)

3 juli

Marieke Stoel (Den Haag)

19 juni

Dick Hollander, bariton; Thea Riesebos, orgel

5 juni

Ensemble Disperata

29 mei

Duo Bilitis (Eva Tebbe harp en zang; Ekaterina Levental, harp)

18 mei

Jan Hage, orgel

15 mei

Teatro alla moda

1 mei

Victoria Nair Price, blokfluit; Sungyun Cho, klavecimbel

17 april

Fabienne van Eck, cello; Ton van Eck, orgel

3 april

Marijke Miessen, blokfluit

30 maart

Jan Hage, orgel; Françoise van Braam van Vloten, declamatie

20 maart

Lilia Slavny, barokviool; Haru Kitamika, klavecimbel; Benny Aghassi, barokfagot

6 maart

Musica con Anima

20 februari

Musica del Cuore

6 februari

Rubato Appassionato

30 januari

Ensemble Soluna

16 januari

Elisabeth Wiklander, cello; Mislav Rezic, gitaar; Keren-Peta Lorier, viool; en Gregor Schulenburg, fluit

Archief 2006

19 december

Jaap ter Linden, gamba; Jan Hage, orgel

5 december

Ralph Meulenbroeks, viola da gamba

28 november

Mislav Rezic, gitaar; Diego Espinoza, slagwerk en Gregor Schulenburg, fluit

14 november

Alice Gort-Switynk, blokfluiten en Elly van Munster, luit, chitarrone

31 oktober

SAKURA Kwartet bestaande uit: Megumi Tanno, forte piano; Lilia Slavny, barokviool; Charlene Yeh, altviool en Diana Vinagre, cello

20 oktober

Jan Hage met medewerking van Tatiana Koleva, slagwerk

17 oktober

Ensemble di Jephte (Klaartje van Veldhoven, sopraan; Sara Jaeggi, sopraan; Luciana Mancini alt; Joost van Velzen, tenor; Jan Douwes, bariton; Lionel Meunier, bas; Jan Cizmar, theorbe; Heidi Groeger, barokcello; Donald Nicolson, orgel; Marco Vitale, klavecimbel; Judith Weber, contrabas)

3 oktober

Isabel Delamarre, sopraan; Jan Hage, orgel

29 september

Jan Hage, orgel; Marijke van Kooten, viool

19 september

Zimbello (Nelleke ter Berg, gitaar; Martine Sikkenk, mandoline; Brechtje Roos, blokfluit)

5 september

Andreas van Zoelen, saxofoons en Martien Maas, piano

29 augustus

Christa Hijink (Amersfoort), orgel

15 augustus

Hans Houtman (Rotterdam), orgel

1 augustus

Aarnoud de Groen, orgel

18 juli

Jan Hage, orgel

4 juli

Bert den Hertog (Rotterdam), orgel

20 juni

Vanessa Vromans, viool; Patrick Hopper, orgel

9 juni

Jan Hage, orgel

6 juni

Lisanne Soeterbroek en Rosa Arnold, viool; Stephanie Steiner, altviool; Elisabeth Wiklander, cello; Danny Felsteiner, contrabas

30 mei

Karin Vogelaar, sopraan; Jan Hage, orgel

16 mei

Tami Krausz, traverso; Peter Tabori, hobo; Benny Aghassi, fagot; Cvetanka Sozovska, klavecimbel

2 mei

Michael Hinderink, klavecimbel

18 april

Lotus: Inês d'Avena, blokfluit ; Claudio Ribeiro, klavecimbel

4 april

Ensemble Ex-Silentio: Nikos Spanos, countertenor; Dimitris Kountouras, blokfluit; Doret Florentin, blokfluit/fagot; Markellos Chrissikopoulos, klavecimbel

28 maart

Ensemble "Teatro Alla moda" bestaande uit: Lilia Slavny, barok viool; Diego Nadra, barok hobo; Benny Aghassi, fluit en barok fagot en Cvetanka Sozovska, clavecimbel

14 maart

Ensemble Soluna (Kazue Goto, zang; Yvonne Rietbergen, blokfluiten; Agnieszka Oszanca, barokcello; Elly van Munster, luit en Emi Matsumoto, orgel)

28 februari

Hilde de Wolf, blokfluit en Michael Hinderink, clavecimbel

14 februari

Fernando Riscado Cordas, gitaar

31 januari

Blaes-tuigh: Sonja Gruys, Brechtje Roos, Hilde de Wolf, blokfluit

17 januari

Ralph Meulenbroeks, viola di gamba

3 januari

Jan Hage, orgel

Archief 2005

20 december

Gregor Schulenburg, fluit; Mislav Rezic, klassiek gitaar

6 december

Cvetanka Sozovska, klavecimbel; Mislav Rezic, gitaar

29 november

Ensemble Musica con Anima: Blanka Ildiko Mester, sopraan; Peter Tabori; barokhobo; Rebecca Rosen, barokcello en Cvetanka Sozovska, clavecimbel

15 november

Rubato Apassionato (Antonia Tejeda, blokfluit; Eyal Streett, barokfagot en Sasha Agranov, barokcello)

11 november

Jan Hage, orgel

1 november

Opus: Karin Vogelaar, sopraan; Hilke Bron, alt; Theo van Ooi, tenor; Coen Honig, bariton

18 oktober

Paul Kieviet, orgel

4 oktober

Sonja Gruys, blokfluit; Marike Tuin, viola di gamba, Regina Albanez, luit; Ricardo Gonzalez,fluit

20 september

Vicent Morello Broseta, fluit; Anton Sie, harp

6 september

Frans Brekelmans, klassiek gitaar

30 augustus

Jan J. van den Berg (Delft), orgel

16 augustus

Wim Hazeu (Den Haag), orgel

2 augustus

Aarnoud de Groen (Den Haag), orgel

26 juli

Koor "La cathedrale Saint-Pierre" m.m.v. Diego Innocenzi, orgel

19 juli

Theo Visser, orgel (Leiden)

5 juli

Kees van Eersel (Goes), orgel

28 juni

Ralph Meulenbroeks, viola da gamba

14 juni

Keren Peter, viool; Fabienne van Eck, cello en Gregor Schulenburg, fluit

31 mei

Rubato Appassionato (Antonia Tejeda, blokfluit; Eyal Streett, barokfagot en Sasha Agranov, barokcello)

17 mei

Blaes-tuigh (Sonja Gruys, Brechtje Roos, Hilde de Wolf, blokfluit)

6 mei

Jan Hage, orgel

3 mei

Lilia Slavny, barokviool; Diego Nadra, barokhobo; Benny Aghassi, barokfagot; Cvetanka Sozovska, klavecimbel.

19 april

BENZ: Sinje Kiel, sopraan en Brechtje Roos, blokfluiten

5 april

Gaudicantus (Arnon Zlotnik, countertenor; Doret Florentin, blokfluit; Joanna Huszcza, barokviool; Rebecca Rosen, barokcello en Cvetanka Sozovska, klavecimbel)

29 maart

Marieke de Jong, altviool; Lisanne Soeterbroek, viool; Vicent Morelló i Brosseta, fluit en Justa de Jong, cello.

15 maart

Carel Ter Linden, tenor; Jaap Ter Linden, cello; Jan Hage, orgel

1 maart

Michael Hinderink, klavecimbel

15 februari

Sarah de Rooij, mezzosopraan en Izhar Elias, gitaar

1 februari

Anton Sie, harp; Julia Dinerstein, altviool en Vicent Morelló Broseto, dwarsfluit

18 januari

Klaartje van Veldhoven, sopraan; Guido Groenland, tenor; Hugo Oliveira, bas; Kate Goodbehere, barokviool; Claire Beesley, traverso; Heidi Groger, gamba; Anne Nissisen, clavecimbel

4 januari

Lilia Slavny, barokviool; Benny Aghassi, dulciaan; Haru Kitamika, orgel

Archief 2004

14 december

Musica con Anima (Blanka Ildiko Mester, soprano; Peter Tabori, baroque oboe Joanna Huszcza, baroque violin; Benny Aghassi, baroque bassoon en Cvetanka Sozovska, harpsichord)

30 november

Divina Insania: Hugo Oliveira, bas ; Doret Florentin, blokfluit; Lilia Slavny, barokviool; Daniel Otero, viola da gamba en Miguel Jalôto, klavecimbel

16 november

Marike Tuin, viola da gamba; Michiel Niessen, luit en Sonja Gruys, blokfluit

2 november

Ken Gould, bariton en Ralph Meulenbroeks, cello

19 oktober

Jan Hage, orgel

5 oktober

Les Passions de l'âme: Antonia Tejeda, blokfluit; Gilberto Casero, barokhobo; Frouke Mooij, barokviool; Eyal Streett, barokfagot; Sasha Agranov, barokcello; Cvetanka Sozovska, klavecimbel

28 september

Le Cercle Musical met: Tami Krausz, fluit; Barbara Erdner, viool; Deirdre Dowling, altviool; Marjon Minderhoud, cello

14 september

Zimbello met: Nelleke ter Berg, gitaar en Brechtje Roos, blokfluiten

31 augustus

Helen Thomson, sopraan, draailier, psalterium en Sonja Gruys, blokfluit, sopraan