Archief concerten

De programma's van de concerten die reeds hebben plaatsgevonden blijven op deze website beschikbaar. Oudere programma's kunt u eventeel per e-mail aanvragen.

Archief 2017

15 november

Ralph Rousseau Meulenbroeks, viola da gamba

4 november

Harmen Trimp & Geerten van de Wetering (orgel); Mayke van Veldhuizen, Sherise Strang & Debora Regoli (dans); Matthijs van der Moolen (trombone)

1 november

Sylvain Dessane, altviool Sander Lekkerkerk, piano

18 oktober

Lidia Ksiazkiewicz, orgel/piano

7 oktober

Geerten van de Wetering (orgel), Gonny van der Maten (voordracht) m.m.v. Koperblazers 'Amici della Musica' o.l.v. Frank de Groot

4 oktober

CONCERTO VALIANTE Aleksan Chobanov, countertenor; Tomasz Plusa, barokviool; Carlos Nicolas Alonso, barokcello; Leonardo Valiante, klavecimbel

20 september

DUO ROSEMONT Hilde van Ruymbeke, sopraan Elly van Munster, romantisch gitaar

6 september

James Oesi, contrabas

30 augustus

Geerten van de Wetering (Den Haag), orgel

16 augustus

Sander van den Houten (Kampen en Den Haag), orgel

2 augustus

Darko Pleli (Wenen), orgel

19 juli

Marcel van Westen (Aken), orgel

5 juli

Wim Loef, orgel, (Den Haag)

21 juni

Maris Kwartet: Dana Mihailescu (viool), Brigitte Rebel (viool), Hedwig Smulders (altviool), Frank de Gee (cello)

7 juni

Klaas Trapman (piano)

17 mei

Lucia Swarts (cello)

13 mei

Geerten van de Wetering (orgel) i.s.m. Festival 'Dag in de Branding'

3 mei

Trio Cortado: Hannah de Witte (fluit), Arthur Klaassens (hobo), Jasper Grijpink (klarinet)

19 april

Ralph Rousseau Meulenbroeks (gamba)

5 april

Duo Albarus: Martin Grudaj (cello), Elena Malinova (piano)

15 maart

Pablo Moreno Camacho (piano)

1 maart

Serena Jansen (zang), Eke Simons (piano)

15 februari

Jonathon Adams (bariton), Matthea de Muynck (viool), Evan Buttar, (viola da gamba) en Machiko Suto, (kistorgel)

1 februari

Karin Kuijper & Janine de Leeuw (piano)

18 januari

Driekwartplus: Noor van de Wetering (hobo), Esther Damsma - in 't Groen (viool), Irma Haverkamp (altviool), Winde Reijnders (cello)

4 januari

Geerten van de Wetering (orgel) Nieuwjaarspauzeconcert

Archief 2016

21 december

Haags Trio Alouette: Maria voor 't Hekke (mezzosopraan), Helene Michielsen (fluit), Sylvia Wessels (piano)

7 december

Paul Eggen (viool), Patrick Hopper (piano)

19 november

Geerten van de Wetering m.m.v. Residentie Kamerkoor o.l.v. Jos Vermunt

16 november

Jasmijn Burger (viool), Sonja Schravesande (viool), Ursula Skaug (altviool), Julia van Leeuwen (cello)

2 november

Piu Corde Agnieszka Papierska (viool), Liene Madern-Stradina (fortepiano)

19 oktober

Concerto Valiante: Mattias Pavlous (countertenor), Tomasz Plusa (viool), Michael Tweed Kent (cello), Leonardo Valiante (klavecimbel)

5 oktober

Trio Black Intention Sascha Mommertz, Lydia Nagel, Yvonne Rietbergen (blokfluiten)

21 september

Duo Cicogna: Stephanie Gericke (mezzosopraan), Akemi Alink (piano)

7 september

GEEN PAUZECONCERT OP 7 SEPTEMBER !!!!

31 augustus

Geerten van de Wetering, orgel (Den Haag)

17 augustus

Willeke Smits, orgel (Utrecht)

3 augustus

Willem Hormann, orgel (Den Bosch)

20 juli

Stefan Donner, orgel (Wenen)

6 juli

Arjan de Vos, orgel (Den Haag)

15 juni

Collegium Musicum Den Haag: Ines d'Avena (blokfluit), Sara DeCorso (barokviool), Rebecca Rosen (barokcello), Claudio Ribeiro (klavecimbel)

1 juni

The Early Byrds Consort: Gerrieke van Dam (blokfluit), Tim Veldman (blokfluit), Teun Wisse (blokfluit)

18 mei

Paul Eggen (viool), Patrick Hopper (piano)

4 mei

Duo Albarus: Martin Grudaj (cello), Elena Malinova (piano)

20 april

Klaas Trapman (piano)

9 april

Jubileum concert: Geerten van de Wetering en Jan Hage (orgel)

6 april

Trio Cortado: Hannah de Witte (fluit), Arthur Klaassens (hobo), Jasper Grijpink (klarinet)

16 maart

Leonard Kwon, blokfluit Edoardo Valorz, clavecimbel Josep Casadella, barok fagot

2 maart

Duo Merel Merula: Serena Jansen (zang), Regina Albanez (theorbe, barokgitaar)

17 februari

Trio Escapada: Emma Breedveld (viool), Bence Huszar (cello), Sebastiaan van Delft (piano, Indiaas harmonium)

3 februari

Ensemble Kokako: Anja van Dooren (klarinet), Alwin de Vries (fluit), Josje Lodder (piano)

20 januari

Robert de Bree (blokfluiten)

6 januari

Geerten van de Wetering (orgel)

Archief 2015

16 december

La Cappellaccia: Christien van 't Hof (sopraan), Stephanie Gericke (mezzosopraan), Pieter de Goede (tenor), Gerard Smits (bas)

2 december

Dutch Art Works Ensemble: Hanna Lindeijer (barokhobo), Femke Huizinga (barokviool), Kim Stockx (barokfagot), Edoardo Valorz, orgel

21 november

Geerten van de Wetering en Harmen Trimp, orgel m.m.v. ensemble Amici della Musica o.l.v. Frank de Groot

18 november

Cristel De Meulder (sopraan) Jan van Mol (orgel)

7 november

Geerten van de Wetering en Harmen Trimp, orgel m.m.v. Elma Timmers, sopraan

4 november

Driekwartplus: Noor van de Wetering (hobo), Esther Damsma (viool), Martijn Plomp (altviool), Winde Reijnders (cello)

21 oktober

Duo Verso: Matthijs Koene (panfluit), Stefan Gerritsen (gitaar)

7 oktober

Barokensemble o.l.v. Leonardo Valiante, Mariana Pimenta (sopraan)

30 september

JUBILEUM PAUZECONCERT 30 JAAR SKK: Ralph Rousseau Meulenbroeks, viola da gamba; Karin Kuijper en Janine de Leeuw, piano; Geerten van de Wetering, orgel en Elma Timmers, sopraan.

16 september

Symphonie Atlantique i.h.k.v. festival Mozart in Den Haag

12 september

Geerten van de Wetering, orgel i.h.k.v. festival Mozart in Den Haag

2 september

Carlos Leal, cello solo, Ines Salinas cello

19 augustus

Geerten van de Wetering, orgel (Den Haag)

5 augustus

Andreas Meisner, orgel (Altenberg)

29 juli

Stephan van de Wijgert, orgel (Amsterdam)

15 juli

Ines Schuttengruber, orgel (Wenen)

1 juli

Jaco van Leeuwen, orgel (Noordwijk)

17 juni

The Early Byrds Consort:Gerrieke van Dam (blokfluit), Tim Veldman (blokfluit), Teun Wisse (blokfluit)

13 juni

Kamerkoor Ad Parnassum o.l.v. Anthony Zielhorst m.m.v. Geerten van de Wetering (orgel)

3 juni

Trio Ligno, Liane Kuipers, fluit; Ties Kemper, klarinet en Gert Verrydt, tenor saxofoon

20 mei

Frans Brekelmans (gitaar)

6 mei

Ives Ensemble: Emma Breedveld (viool), Josje ter Haar (viool), Ruben Sanderse (altviool), Job ter Haar (cello)

15 april

Scaramuccia: Javier Lupianez (viool), Ines Salinas (cello), Guilio Quirici (theorbe & barokgitaar)

1 april

Nathalie Mees (sopraan) en Henk Mak van Dijk (piano)

18 maart

Klaas Trapman (piano)

4 maart

Seika Kawaguchi (sopraan), Masakazu Yamamoto (piano)

18 februari

Karin Vogelaar (zang), Geerten van de Wetering (orgel)

4 februari

Concerto da Camera: Nadine Henrichs (barokviool), Thomas Triesschijn (blokfluit), Nicholas Emmerson (zink), Alon Portal (viola da gamba), Maciej Wierzcholowski (klavecimbel)

21 januari

Patrick Hopper, piano en Paul Eggen , viool

7 januari

Geerten van de Wetering (orgel)

Archief 2014

17 december

Ralph Rousseau Meulenbroeks (viola da gamba)

3 december

Camerata Delft: Leonore Engelbrecht (sopraan), Imre Rolleman (fluit) en Andrew Clark (orgel)

19 november

Trio Cortado: Hannah de Witte (fluit), Arthur Klaassens (hobo), Jasper Grijpink (klarinet)

8 november

Geerten van de Wetering, orgel en Jeroen van der Wel, viool

5 november

Dutch Art Works: Femke Huizinga (barokviool), Hanna Lindeijer (barokhobo), Kim Stockx (barokfagot), Petr Hamouz (barokcello), Anthony Abouhamad (klavecimbel)

15 oktober

Kamerorkest Symphony Atlantique

1 oktober

Karin Kuijper & Janine de Leeuw (piano vierhandig)

20 september

Geerten van de Wetering, orgel m.m.v. Aurelie Cayla, Yvan Dubreuil en Valentina Scaglia (dans), Cora Bos-Kroese (choreografie)

17 september

Barokensemble o.l.v. Leonardo Valiante, Mattias Pavlous, countertenor

3 september

Duo Cicogna: Stephanie Gericke, mezzosopraan en Akemi Alink, piano

20 augustus

Geerten van de Wetering, orgel (Den Haag)

6 augustus

Johan Hermans, orgel, Hasselt

16 juli

Theo Visser, orgel (Leiden)

2 juli

Matthias Havinga,orgel (Amsterdam)

18 juni

COLLEGIUM MUSICUM Den Haag

14 juni

Geerten van de Wetering. orgel

4 juni

Paul Eggen (viool), Patrick Hopper (piano)

21 mei

Itay Bainer (gitaar)

7 mei

Maria Sanchez Ramirez en Elske Tinberegen, barokcello; Edordo Valorz, orgel en klavecimbel

16 april

Klaas Trapman (piano)

2 april

Elma Timmers (sopraan), Geerten van de Wetering (orgel)

19 maart

FIDESSA KWARTET Ana Matias Pires en Matthea de Muynck (viool), Mirjam Vos (altviool), Ilse te Wies (cello)

5 maart

Concordi Musici: Leonard Kwon (blokfluit), Rebecca Huber (viool), Ji-Yun Kang (viola da gamba), Edoardo Valorz (klavecimbel)

19 februari

Serena Jansen (zang), Patrick Hopper (piano)

5 februari

Javier Lupiáñez Ruiz (viool) Leonardo Valiante (klavecimbel)

29 januari

Trio Cortado: Hannah de Witte (fluit), Arthur Klaassens (hobo), Jasper Grijpink (klarinet)

15 januari

Quirinusensemble: Maria voor 't Hekke (mezzosopraan), Helene Michielsen (traverso), Ernst Stolz (viola da gamba), Earl Christy (theorbe)

Archief 2013

18 december

Jacek Kurzydło, barok viool; Kim Stockx, dulciaan en João Rival, kistorgel

4 december

Jeroen van der Wel (viool), Geerten van de Wetering (orgel)

20 november

Duo Heemsbergen & Van Jaarsveld: Nicole van Jaarsveld (klarinet), Angélique Heemsbergen (piano)

6 november

Huygens Duo: Leonore van Sloten (mezzosopraan), Arjen Verhage (luit)

2 november

Geerten van de Wetering, orgel Amici della Musica o.l.v. Frank de Groot

16 oktober

Ensemble Windstreken: Pieter de Mast (saxofoon, fluit), Sebastiaan van Delft (orgel)

2 oktober

Karin Kuijper en Janine de Leeuw (piano vierhandig)

21 september

Geerten van de Wetering, orgel

18 september

Maria Valdmaa (sopraan), Ursula Danielewicz (pianoforte)

4 september

Scroll Ensemble: James Hewitt (barokviool), Florencia Bardavid Hoecker (viola da gamba), Robert de Bree (blokfluit), Iason Marmaras (klavecimbel)

21 augustus

Geerten van de Wetering, orgel (Den Haag)

7 augustus

Tobias Horn, orgel (Stuttgart)

31 juli

Kees van Eersel, orgel (Kloetinge)

17 juli

Hugo Bakker, orgel (Zaltbommel)

3 juli

Jos van der Kooy, orgel (Haarlem, Amsterdam)

19 juni

Haags Saxofoonkwartet Heiko Geerts (sopraansaxofoon), Femke Steketee (altsaxofoon), Daan van Koppen (tenorsaxofoon), Erik-Jan de With (baritonsaxofoon)

15 juni

Geerten van de Wetering, orgel

5 juni

COLLEGIUM MUSICUM Den Haag: Inês d'Avena, Susanne Dick (blokfluiten), Rebecca Rosen (cello), Claudio Ribeiro (klavecimbel)

29 mei

Ere Lievonen en Tullia Melandri (fortepiano)

15 mei

Merel Merula: Serena Jansen (sopraan), Regina Albanez (luit/gitaar)

1 mei

Klaas Trapman (piano)

27 april

EXTRA Pauzeconcert: Wit-Russisch kamerkoor Polifonica o.l.v. Nikolai Kashuro

17 april

Fidessa Kwartet: Matthea de Muynck (1e viool); Elise van der Wel (viool); Mirjam Vos (altviool); Ilse te Wies (cello)

3 april

Elma Timmers-Dekker (sopraan), Geerten van de Wetering (orgel)

20 maart

Trio Cortado Arthur Klaasens (hobo), Jasper Grijpink (klarinet), Hannah de Witte (fluit)

6 maart

LOTUS. Inês d'Avena (blokfluit), Claudio Ribeiro (klavecimbel), Isabel Favilla (barokfagot)

20 februari

Paul Eggen (viool) en Patrick Hopper (piano)

6 februari

María Sánchez (cello) en Jörn Boysen (orgel)

30 januari

Meriam de Korte (mezzo-sopraan), Willeke Smits (orgel)

16 januari

Ensemble Fortuna: Hilde Van Ruymbeke (sopraan), Christopher Kale (tenor), Elly van Munster (plectrumluit), Cassandra Luckhardt (vielle) en Jacqueline Dubach (consortfluiten en artistieke leiding)

2 januari

Geerten van de Wetering (orgel)

Archief 2012

19 december

Concordi Musici Leonard Kwon (blokfluit), Josep Casadellà (fagot), Cristian Gutiérrez (barokgitaar), Edoardo Valorz (klavecimbel)

5 december

Trio Ligno. Liane Kuipers (fluit), Ties Kemper (klarinet), Gert Verrydt (saxofoon)

21 november

Ensemble Kokako, Alwin de Vries (fluit), Anja van Dooren (klarinet), Josje Lodder (piano)

7 november

Leonard Kwon (blokfluit)

3 november

Geerten van de Wetering, orgel

31 oktober

Carel ter Linden (tenor) Jaap ter Linden (cello) Yiong van Walsum-Lim (piano)

17 oktober

Ralph Rousseau Meulenbroeks (viola da gamba)

3 oktober

Ensemble La Villanesca, Enrique Gómez-Cabrero Fernández (barokviool), Javier Lupiáñez, (barokviool), Kim Stockx (dulciaan), Edoardo Valorz (orgel)

19 september

Duo Amarantis, Maureen Wong (piano), Mariana Hutchinson Siemers (viool)

15 september

Bert van de Wetering, bas/bariton; Geerten van de Wetering, orgel

5 september

Ensemble La Cappellaccia, Christien van 't Hof (sopraan), Stephanie Gericke (mezzosopraan), Pieter de Goede (tenor), Gerard Smits (bas)

29 augustus

Jan Hage (orgel) Utrecht

15 augustus

Eric Quist (orgel) Tholen

1 augustus

Geerten van de Wetering, orgel

21 juli

Nederlands Strijkers Gilde o.l.v. Frank de Groot en Geerten van de Wetering (orgel)

18 juli

Karl Maureen, München: orgel

4 juli

Henk G. van Putten, Kapelle: orgel

20 juni

Eco de Indias. Bea Lafont, zang; Roberto Bando, traverso; Jacek Kurzydło, barokviool; Florencia Bardavid Hoecker, viola da gamba; Giulio Quirici, barokgitaar; Edoardo Valorz, klavecimbel

16 juni

Geerten van de Wetering, orgel

6 juni

Blanka Mester, sopraan; Peter Tabori, barokhobo; Gergö Farkas, barokfagot en Petra Somlai, klavecimbel

30 mei

John Ma, viool en Chris Berensen, orgel

16 mei

Ensemble Concerto da Camera Agnieszka Papierska en Agnieszka Osiecka, barokviool ; Marek Szymanski, barokcello, Maciej Wierzcholowski, klavecimbel

2 mei

Miriam Kötter, tenor saxofoon; Harmke Seinen, alt saxofoon; Michael Jamieson, sopraan saxofoon; Lukas Stappenbeck, bariton saxofoon

18 april

Schifanoia*: Isabel Favilla en Inês d'Avena, blokfluiten

4 april

Ensemble Leonardo Valiante: Michal Bitan, sopraan; Paulina Ptak, cello; Francisco Javier Lupiáñez, (barok) viool; Leonardo Valiante, klavecimbel

21 maart

Karin Vogelaar, sopraan; Jan Hage, orgel

7 maart

Aulos Consort: John Groeneveld, hobo; Anne-Marie van Mierlo, hobo en engelse hoorn; Victor Kruis, hobo d'amore; Lieselot Toorop, fagot; Cécile Bogaerts, klavecimbel; Saskia List, fluit en Anne-Marie van de Grint, viool

29 februari

COLLEGIUM MUSICUM Den Haag: Inês d'Avena, blokfluit; Kayo Saito, viool; Peter Tabori, hobo; Rebecca Rosen, cello; Claudio Ribeiro, klavecimbel

15 februari

Me La Amargates Tu. Esteban Manzano, tenor; Doret Florentin, blokfluit; Tulio Rondon, viola da gamba; Sarah Ridy, barokharp; Juan Martinez, slagwerk ; Christian Gutierrez, barokgitaar

1 februari

Ensemble Farinelli’s Ground: John Ma, Emily Dupere, viool; Jonathan den Herder, cello; Chris Berensen, clavecimbel

18 januari

Elske Tinbergen, cello; Jörn Boysen, orgel

4 januari

Geerten van de Wetering, orgel

Archief 2011

21 december

Paul Eggen, viool

7 december

Isabel Delemarre, sopraan en Jan Hage, orgel

30 november

Ensemble Teatro alla moda. Lilia Slavny, barokviool; Benny Aghassi, dulciaan; Regina Albanez, luit; Cvetanka Sozovska, orgel.

16 november

Jan Hage, orgel

12 november

Jan Hage, orgel m.m.v. Arjan de Vos

2 november

Koos Sekreve, bas; Paulina Ptak, cello; Leonardo Valiante, klavecimbel

19 oktober

Trio Barcarola: Mirjam Wesselink de Barrientos, sopraan; Michael Benedik, gitaar; Gabriel Barbalau, contrabas

5 oktober

Carel ter Linden, tenor; Jaap ter Linden, cello; Yiong van Walsum-Lim, piano

21 september

Senda. Martine Bauhuis, fluit; Niels Ottink, gitaar

17 september

Jan Hage, orgel; Anton Weeren, trompet

7 september

Ensemble Camerata Delft. Leonore Engelbrecht, sopraan; Douwe van der Meulen, hobo; Lotte Beukman, cello; Elly van Munster, theorbe

31 augustus

Jan Hage, Utrecht

17 augustus

Frank Heye, Gent

3 augustus

Theo Teunissen, Utrecht

20 juli

Ton van Eck, Haarlem

6 juli

Kees van Eersel, Kloetinge

29 juni

Ensemble Rossignol: Alice Gort-Switynk, blokfluit; Elly van Munster, luit

18 juni

Jan Hage, Utrecht; cd presentatie Jéhan Alain

15 juni

Michaela Riener, sopraan; John Ma, Erin Chen, viool; Zdenka Prochazkova, altviool; Anton Baba, cello

1 juni

Jan Hage, orgel

18 mei

John Ma, Rie Kimura, viool; Robert Smith, gamba; Earl Christy, luit, theorbe

4 mei

Inês d'Avena, blokfluit; Isabel Favilla, blokfluit en dulciaan; Claudio Ribeiro, orgel

20 april

Ivanka Neeleman, Freek Borstlap, viola da gamba en Cvetanka Sozovska, orgel

6 april

Earl Christy, luit

30 maart

COLLEGIUM MUSICUM Den Haag: Inês d'Avena, blokfluit; Aira Maria Lehtipuu, barokviool; Rebecca Rosen, cello en Claudio Ribeiro, klavecimbel

16 maart

Duo Fiselier-Buijnsters: Nicole Fiselier, sopraan; Martijn Buijnsters, gitaar

2 maart

Papageno ensemble: Peter Tabori, hobo; Marie Ross, klarinet; Rogier Hendrikx, natuurhoorn; Tomasz Wesolowski, fagot; Leonardo Miucci, fortepiano

16 februari

Ensemble Il Sussurro: Amanda Markwick, fluit; Gerard van Vuuren, klavecimbel

2 februari

Ralph Rousseau Meulenbroeks, viola da gamba

19 januari

Ensemble Quirinus: Maria voor 't Hekke, mezzo sopraan; Helene Michielsen, traverso; Wiebke Roterberg, cello; Earl Christy, luit en Ernst Stolz, viola da gamba

5 januari

Apollo ensemble: Thomas Oltheten, fagot; Marion Boshuizen, fortepiano

Archief 2010

15 december

Stephanie Gericke, mezzosopraan; Marek Szymansky, cello en Leonardo Valiante, klavecimbel

1 december

Ensemble Soluna: Yvonne Rietbergen, blokfluiten Gerard de Wit, orgel

17 november

Ensemble La Chartreuse de Valbonne: Sigurd van Lommel, altus; Jelma van Amersfoort, gitaar

3 november

Laura Palomar Salvador en Alberto Trujillo Teruel, fluiten

20 oktober

Ensemble Kokako Miriam de Zwart, fluit; Jorg Verhoeven, klarinet; Josje Lodder, piano

6 oktober

Carel ter Linden, tenor; Jaap ter Linden, cello; Yiong van Walsum - Lim, piano

29 september

Shandiz ensemble: Mehrnaz Salehi, zang; Hamid Tabatabaei, piano; Imre Keblusek, cello

15 september

Adrian Tully, saxofoon

4 september

JUBILEUM CONCERT: Jan Hage, orgel en Anton Weeren, trompet en Leontien Kröner - van Selms, fluit; GRATIS

1 september

Regina Ederveen, harp

18 augustus

Jan Hage (Den Haag), orgel

4 augustus

Ines Maidre (Bergen, Noorwegen), orgel

21 juli

Henk G. van Putten (Kapelle), orgel

7 juli

Rien Balkenende (Middelburg), orgel

30 juni

Jan Hage, orgel

16 juni

Lotus. Inês d'Avena, blokfluit; Claudio Ribeiro, klavecimbel

5 juni

Jan Hage orgelconcert met video presentatie

2 juni

Karin Vogelaar, sopraan; Jan Hage, orgel

19 mei

Catch As Catch Can. Clare Beesley, Melody Yeomans, Giannantonio Ippolito, renaissance-fluiten; Sarah Ridy, harp

5 mei

Dionysus Consort: Takeshi Sudo, viola da gamba; Israel Castillo, viola da gamba; Patrycja Domagalska, spinet

1 mei

Jan Hage orgelconcert met video presentatie

21 april

Blaes-tuigh: Sonja Gruys, Brechtje Roos, Hilde de Wolf, blokfluiten

7 april

Trio Solare. Sarah Aßmann, klassieke hobo; Marco Lo Cicero, Weense viool; Simone Laghi, viool

31 maart

Timothy Dowling, trombone; Jan Hage, orgel

17 maart

Black Intention. Ayumi Matsuda, Sascha Mommertz, Yvonne Rietbergen, blokfluiten

3 maart

EnAccord Strijkkwartet. Ilka van der Plas, viool; Helena Druwé, viool; Rosalinde Kluck, altviool; Mette Seidel, cello

17 februari

Hester Groenleer, blokfluit en Matthias Havinga, orgel

3 februari

Ralph Rousseau Meulenbroeks, viola da gamba

20 januari

Nova Silesia. Lilia Slavny, barokviool; Jan Cizmar, luit; Florencia Bardavid Hoecker, Ania Katynska, Takeshi Sudo, viola da gamba en Cvetanka Sozovska, orgel

6 januari

Farnelli's Ground: Ania Katynska, barokcello; Marcin Swiatkiewicz, klavecimbel; John Ma, viool

Archief 2009

16 december

Quirinus Ensemble. Maria voor 't Hekke, sopraan; Ernst Stolz, viola da gamba; Helene Michielsen, fluit; Antonia Groeneveld, klavecimbel

2 december

Collegium Musicum Den Haag: Inês d'Avena, blokfluit; Rebecca Rosen, cello; Claudio Ribeiro, klavecimbel

18 november

Me La Amargates Tu. Esteban Manzano, tenor; Doret Florentin, blokfluit; Tulio Rondon, viola da gamba; Sarah Ridy, barokharp; Juan Martinez, slagwerk en Christian Gutiérrez, barokgitaar

7 november

Jan Hage, orgel met videopresentatie

4 november

Schifanoia. Inês d'Avena, Isabel Favilla, blokfluiten

21 oktober

Cuerdas Vocales. Hannie Slingerland, sopraan; Leon de Kroes, gitaar

7 oktober

Carel ter Linden, tenor; Jaap ter Linden, cello; Jan Hage, orgel

30 september

Trio Papyan. Elena Vyaznikova, fluit; Nare Payan, piano; Leonard Besseling, cello

19 september

Jan Hage, orgel met videopresentatie

16 september

Agnieszka Oszanca, barokcello

2 september

The Royal Wind Players o.l.v. Marie Ross. Allison Smith, Dorota Gorlow, hobo; Marie Ross, Nahoko Mitsue, clarinet; Misha Sporck, Rogier Hendrikx, hoorn; , Aurea Dominguez Moreno, fagot; Tomoki Sumiya, contrabass; Met medewerking van Reut Shabi, sopraan and David Greco, bariton

19 augustus

Nicoleta Paraschivescu (Basel), orgel

5 augustus

Aarnoud de Groen (Den Haag), orgel

29 juli

Olivier Salandini (Nice), orgel

15 juli

Margarita Schablowskaja (St. Petersburg/Lübeck), orgel

1 juli

Ronald de Jong (Zoetermeer), orgel

17 juni

Pieter de Mast, sopraansaxofoon/fluiten, Sebastiaan van Delft, orgel/kistorgel

6 juni

Leo van Doeselaar, orgel met videopresentatie

3 juni

Lotus: Inês d'Avena (blokfluit) en Claudio Ribeiro (klavecimbel)

20 mei

Dionysus Consort:Takeshi Sudo en Catherine Bahn (viola di gamba) en Patrycja Domalgalska, klavecimbel

6 mei

Schifanoia: Isabel Favilla en Inês d'Avena, blokfluiten

29 april

Vera Kool, harp; Egbert Jan Louwerse, fluit

15 april

Tritonus Strijktrio: Myrte van Westerop (viool), Ruben Sanderse (altviool) en Jos Teeken (cello). Met medewerking van Wendy Roobol (sopraan), Lester Lardenoye (countertenor) en Jan Willem Schaafsma (tenor)

1 april

Mislav Rezic, gitaar

18 maart

Soluna. Yvonne Rietbergen (blokfluiten), Helmut Riebl (barokviool), Agnieszka Oszanca (barokcello) en Emi Matsumoto (orgel)

4 maart

Elena Vyaznikova, dwarsfluit en Kresimir Bedek, gitaar

18 februari

Maris Kwartet. Ine Sinnige, klarinet; Dana Mihailescu, viool; Brigitte Rebel, viool; Hedwig Smulders, altviool; Frank de Gee, cello

4 februari

Antigoni Tsalla, fluit; Mislav Rezic, gitaar

21 januari

Rubato Appassionato. Antonia Tejeda, blokfluit; Eyal Streett, barokfagot; Sasha Agranov, barokcello

7 januari

Jan Hage, orgel

Archief 2008

17 december

Dionysus Consort: Takeshi Sudo, Israel Castillo, viola da gamba

3 december

Paul Eggen, viool

19 november

Gregor Schulenburg, fluit; José Garcia, percussie

15 november

Jan Hage, orgel met videopresentatie

5 november

Eveline Juten, zang/luit

29 oktober

Ensemble Les Gracias: Tami Krausz, traverso; Lilia Slavny, viool; Cvetanka Sozovska, klavecimbel

15 oktober

Zimbello. Nelleke ter Berg, gitaar; Brechtje Roos, blokfluiten; Martine Sikkenk, mandoline

4 oktober

Cor Ardesch (Dordrecht), Jan Hage, orgel

1 oktober

Ralph Meulenbroeks, viola da gamba

17 september

Victoria Nair Price, blokfluit; Patrycja Domagalska, klavecimbel

3 september

Jeroen van der Wel, viool

20 augustus

Tobias Horn (Duitsland), orgel

6 augustus

Jan Hage (Den Haag), orgel

30 juli

Aarnoud de Groen (Den Haag), orgel

16 juli

Karl Maureen (München), orgel

2 juli

Susanna Veerman (Amsterdam), orgel

18 juni

Michiyo Arai, fluit en Sungyun Cho, clavecimbel

4 juni

Karin Vogelaar sopraan; Jan Hage, orgel

10 mei

Jan Hage (Den Haag), orgel

7 mei

Sophie Ardiet, Delphine Leroy, barokfluit

16 april

Margot Kalse, mezzosopraan; Elly van Munster, luit

2 april

Me La Amargates Tu

19 maart

Jeroen van der Wel (viool)

5 maart

Gregor Schulenburg (fluit), Mislav Rezic (gitaar), Frank Zielhorst (altviool) en Adrien Chosson (cello)

20 februari

Giuliani Trio

6 februari

Dolce Pratica

30 januari

Duo ExTempore

16 januari

Duo G&T (Sonja Gruys; Helen Thomson)

Archief 2007

19 december

Ralph Meulenbroeks, viola da gamba

5 december

Rubato Appassionato (Antonia Tejeda, blokfluit; Eyal Streett, barokfagot; Sasha Agranov, barokcello)

1 december

Jan Hage, orgel; Anton Weeren, trompet

7 november

Fernando Riscado Cordas, gitaar

31 oktober

Carel ter Linden, tenor; Jaap ter Linden, cello; Jan Hage, orgel

3 oktober

Paul Eggen, viool

19 september

Tritonus Strijktrio (Myrte van Westerop, viool; Ruben Sanderse, altviool; Jos Teeken, cello)

5 september

Duo Fiselier-Buijnsters (Nicole Fiselier, sopraan; Martijn Buijnsters, gitaar)

29 augustus

Jeroen van Gessel (Utrecht)

15 augustus

Jan Hage (Den Haag)

1 augustus

Aarnoud de Groen (Den Haag)

18 juli

Richard Ram (Den Haag)

4 juli

Marieke Stoel (Den Haag)

20 juni

Dick Hollander, bariton; Thea Riesebos, orgel

6 juni

Ensemble Disperata

30 mei

Duo Bilitis (Eva Tebbe harp en zang; Ekaterina Levental, harp)

19 mei

Jan Hage, orgel

16 mei

Teatro alla moda

2 mei

Victoria Nair Price, blokfluit; Sungyun Cho, klavecimbel

18 april

Fabienne van Eck, cello; Ton van Eck, orgel

4 april

Marijke Miessen, blokfluit

31 maart

Jan Hage, orgel; Françoise van Braam van Vloten, declamatie

21 maart

Lilia Slavny, barokviool; Haru Kitamika, klavecimbel; Benny Aghassi, barokfagot

7 maart

Musica con Anima

21 februari

Musica del Cuore

7 februari

Rubato Appassionato

31 januari

Ensemble Soluna

17 januari

Elisabeth Wiklander, cello; Mislav Rezic, gitaar; Keren-Peta Lorier, viool; en Gregor Schulenburg, fluit

Archief 2006

20 december

Jaap ter Linden, gamba; Jan Hage, orgel

6 december

Ralph Meulenbroeks, viola da gamba

29 november

Mislav Rezic, gitaar; Diego Espinoza, slagwerk en Gregor Schulenburg, fluit

15 november

Alice Gort-Switynk, blokfluiten en Elly van Munster, luit, chitarrone

1 november

SAKURA Kwartet bestaande uit: Megumi Tanno, forte piano; Lilia Slavny, barokviool; Charlene Yeh, altviool en Diana Vinagre, cello

21 oktober

Jan Hage met medewerking van Tatiana Koleva, slagwerk

18 oktober

Ensemble di Jephte (Klaartje van Veldhoven, sopraan; Sara Jaeggi, sopraan; Luciana Mancini alt; Joost van Velzen, tenor; Jan Douwes, bariton; Lionel Meunier, bas; Jan Cizmar, theorbe; Heidi Groeger, barokcello; Donald Nicolson, orgel; Marco Vitale, klavecimbel; Judith Weber, contrabas)

4 oktober

Isabel Delamarre, sopraan; Jan Hage, orgel

30 september

Jan Hage, orgel; Marijke van Kooten, viool

20 september

Zimbello (Nelleke ter Berg, gitaar; Martine Sikkenk, mandoline; Brechtje Roos, blokfluit)

6 september

Andreas van Zoelen, saxofoons en Martien Maas, piano

30 augustus

Christa Hijink (Amersfoort), orgel

16 augustus

Hans Houtman (Rotterdam), orgel

2 augustus

Aarnoud de Groen, orgel

19 juli

Jan Hage, orgel

5 juli

Bert den Hertog (Rotterdam), orgel

21 juni

Vanessa Vromans, viool; Patrick Hopper, orgel

10 juni

Jan Hage, orgel

7 juni

Lisanne Soeterbroek en Rosa Arnold, viool; Stephanie Steiner, altviool; Elisabeth Wiklander, cello; Danny Felsteiner, contrabas

31 mei

Karin Vogelaar, sopraan; Jan Hage, orgel

17 mei

Tami Krausz, traverso; Peter Tabori, hobo; Benny Aghassi, fagot; Cvetanka Sozovska, klavecimbel

3 mei

Michael Hinderink, klavecimbel

19 april

Lotus: Inês d'Avena, blokfluit ; Claudio Ribeiro, klavecimbel

5 april

Ensemble Ex-Silentio: Nikos Spanos, countertenor; Dimitris Kountouras, blokfluit; Doret Florentin, blokfluit/fagot; Markellos Chrissikopoulos, klavecimbel

29 maart

Ensemble "Teatro Alla moda" bestaande uit: Lilia Slavny, barok viool; Diego Nadra, barok hobo; Benny Aghassi, fluit en barok fagot en Cvetanka Sozovska, clavecimbel

15 maart

Ensemble Soluna (Kazue Goto, zang; Yvonne Rietbergen, blokfluiten; Agnieszka Oszanca, barokcello; Elly van Munster, luit en Emi Matsumoto, orgel)

1 maart

Hilde de Wolf, blokfluit en Michael Hinderink, clavecimbel

15 februari

Fernando Riscado Cordas, gitaar

1 februari

Blaes-tuigh: Sonja Gruys, Brechtje Roos, Hilde de Wolf, blokfluit

18 januari

Ralph Meulenbroeks, viola di gamba

4 januari

Jan Hage, orgel

Archief 2005

21 december

Gregor Schulenburg, fluit; Mislav Rezic, klassiek gitaar

7 december

Cvetanka Sozovska, klavecimbel; Mislav Rezic, gitaar

30 november

Ensemble Musica con Anima: Blanka Ildiko Mester, sopraan; Peter Tabori; barokhobo; Rebecca Rosen, barokcello en Cvetanka Sozovska, clavecimbel

16 november

Rubato Apassionato (Antonia Tejeda, blokfluit; Eyal Streett, barokfagot en Sasha Agranov, barokcello)

12 november

Jan Hage, orgel

2 november

Opus: Karin Vogelaar, sopraan; Hilke Bron, alt; Theo van Ooi, tenor; Coen Honig, bariton

19 oktober

Paul Kieviet, orgel

5 oktober

Sonja Gruys, blokfluit; Marike Tuin, viola di gamba, Regina Albanez, luit; Ricardo Gonzalez,fluit

21 september

Vicent Morello Broseta, fluit; Anton Sie, harp

7 september

Frans Brekelmans, klassiek gitaar

31 augustus

Jan J. van den Berg (Delft), orgel

17 augustus

Wim Hazeu (Den Haag), orgel

3 augustus

Aarnoud de Groen (Den Haag), orgel

27 juli

Koor "La cathedrale Saint-Pierre" m.m.v. Diego Innocenzi, orgel

20 juli

Theo Visser, orgel (Leiden)

6 juli

Kees van Eersel (Goes), orgel

29 juni

Ralph Meulenbroeks, viola da gamba

15 juni

Keren Peter, viool; Fabienne van Eck, cello en Gregor Schulenburg, fluit

1 juni

Rubato Appassionato (Antonia Tejeda, blokfluit; Eyal Streett, barokfagot en Sasha Agranov, barokcello)

18 mei

Blaes-tuigh (Sonja Gruys, Brechtje Roos, Hilde de Wolf, blokfluit)

7 mei

Jan Hage, orgel

4 mei

Lilia Slavny, barokviool; Diego Nadra, barokhobo; Benny Aghassi, barokfagot; Cvetanka Sozovska, klavecimbel.

20 april

BENZ: Sinje Kiel, sopraan en Brechtje Roos, blokfluiten

6 april

Gaudicantus (Arnon Zlotnik, countertenor; Doret Florentin, blokfluit; Joanna Huszcza, barokviool; Rebecca Rosen, barokcello en Cvetanka Sozovska, klavecimbel)

30 maart

Marieke de Jong, altviool; Lisanne Soeterbroek, viool; Vicent Morelló i Brosseta, fluit en Justa de Jong, cello.

16 maart

Carel Ter Linden, tenor; Jaap Ter Linden, cello; Jan Hage, orgel

2 maart

Michael Hinderink, klavecimbel

16 februari

Sarah de Rooij, mezzosopraan en Izhar Elias, gitaar

2 februari

Anton Sie, harp; Julia Dinerstein, altviool en Vicent Morelló Broseto, dwarsfluit

19 januari

Klaartje van Veldhoven, sopraan; Guido Groenland, tenor; Hugo Oliveira, bas; Kate Goodbehere, barokviool; Claire Beesley, traverso; Heidi Groger, gamba; Anne Nissisen, clavecimbel

5 januari

Lilia Slavny, barokviool; Benny Aghassi, dulciaan; Haru Kitamika, orgel

Archief 2004

15 december

Musica con Anima (Blanka Ildiko Mester, soprano; Peter Tabori, baroque oboe Joanna Huszcza, baroque violin; Benny Aghassi, baroque bassoon en Cvetanka Sozovska, harpsichord)

1 december

Divina Insania: Hugo Oliveira, bas ; Doret Florentin, blokfluit; Lilia Slavny, barokviool; Daniel Otero, viola da gamba en Miguel Jalôto, klavecimbel

17 november

Marike Tuin, viola da gamba; Michiel Niessen, luit en Sonja Gruys, blokfluit

3 november

Ken Gould, bariton en Ralph Meulenbroeks, cello

20 oktober

Jan Hage, orgel

6 oktober

Les Passions de l'âme: Antonia Tejeda, blokfluit; Gilberto Casero, barokhobo; Frouke Mooij, barokviool; Eyal Streett, barokfagot; Sasha Agranov, barokcello; Cvetanka Sozovska, klavecimbel

29 september

Le Cercle Musical met: Tami Krausz, fluit; Barbara Erdner, viool; Deirdre Dowling, altviool; Marjon Minderhoud, cello

15 september

Zimbello met: Nelleke ter Berg, gitaar en Brechtje Roos, blokfluiten

1 september

Helen Thomson, sopraan, draailier, psalterium en Sonja Gruys, blokfluit, sopraan